Oferujemy usługi związane z kompleksową realizacją projektów dotyczących automatyki przemysłowej, sterowaniem urządzeń najnowszej generacji, pneumatyką i hydrauliką. Specjalizujemy się wykonawstwie robót o wysokim zaawansowaniu technicznym, od fazy projektowania, poprzez rozruch urządzeń, aż po serwis oddanych instalacji, w zakresie wykonawstwa nowych maszyn, montażu, modernizacji sterowania, czy też wymiany podzespołów maszyn i urządzeń.

Posiadamy wyszkoloną kadrę fachowców oraz profesjonalny sprzęt, oprogramowanie i aparaturę pomiarową. Wykonujemy odpowiednie pomiary potwierdzone protokołami, ocenę ryzyka w bezpieczeństwo maszyn, instrukcję obsługi oraz wystawiamy deklaracje zgodności z obowiązującymi normami w EU i CE dla nowych maszyn.

Współpracujemy z firmami lokalnymi, a także z przedsiębiorstwami na terenie Polski oraz na rynku międzynarodowym. Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi na nowe wyzwania.

Nasze atuty

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

WYSPECJALIZOWANY ZESPÓŁ

ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE

PEŁNE WSPARCIE KLIENTA

Referencje

Łukasz Falski

Michelin Polska S.A

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Janter. Osiągnięte zostały założone przez nas cele a prace zostały wykonane terminowo. Firma wykazała dużą elastyczność i szybką reakcję na zmiany potrzeb wynikłe podczas realizacji projektu. Ze strony firmy Janter otrzymaliśmy profesjonalne doradztwo techniczne.

Zobacz pełne referencje

Jarosław Fuszara

Michelin Polska S.A

Wszelkie prace zlecone przez nasze biuro były wykonane profesjonalnie i terminowo, a firma wykazuje dużą elastyczność i szybką reakcję na zmiany potrzeb wynikłe podczas realizacji prac

Zobacz pełne referencje

Adam Gryczan

Fabryki Mebli "FORTE" S.A.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Janter. Osiągnięte zostały założone przez nas cele, a prace wykonane terminowo. Ze strony firmy Janter otrzymaliśmy profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu automatyki przemysłowej.

Zobacz pełne referencje

Jarosław Bogudał

Michelin Polska S.A

Usługi firmy Janter J.Karpienia na rzecz klienta niosą solidną markę
i gwarancję profesjonalnie wykonanej pracy.

Zobacz pełne referencje